Kayseri’de bir kurban bayramı daha yaklaşmakta. Her yıl olduğu gibi bu yılda bir büyükbaş kurbanlıklarımız ile siz değerli Kayseri’li müşterilerimizin hizmetindeyiz. Her bütçeye uygun büyükbaş kurbanlıklarımızı çiftliğimize gelerek canlı görebilirsiniz. Büyükbaş kurbanlıkta bizi tercih etmeniz durumunda ücretsiz nakliye kesim fırsatından yararlanmış olursunuz.

Kayseri büyükbaş kurbanlıklarda fiyatlar bu yılda bir çok müşterimizi mutlu edecek. Büyükbaş kurbanlıklarımız bir çok kişinin bütçesine uygun olarak çiftliğimizde bulunmaktadır. Çiftliğimizdeki büyükbaş kurbanlıklar her zaman en iyi şekilde bakılmaktadır. Sağlık kontrolleri uzman veteriner tarafından yapılmaktadır. Ayrıca doğal besinler ile büyükbaş hayvanlarımız beslenmektedir. Azizoğlu besi çiftliğinde gönül rahatlığı ile büyükbaş kurbanlığınızı alabilirsiniz.

Azizoğlu BesicilikKayseri Kurbanlıkkayseri büyükbaş fiyatları
Kayseri'de bir kurban bayramı daha yaklaşmakta. Her yıl olduğu gibi bu yılda bir büyükbaş kurbanlıklarımız ile siz değerli Kayseri'li müşterilerimizin hizmetindeyiz. Her bütçeye uygun büyükbaş kurbanlıklarımızı çiftliğimize gelerek canlı görebilirsiniz. Büyükbaş kurbanlıkta bizi tercih etmeniz durumunda ücretsiz nakliye kesim fırsatından yararlanmış olursunuz. Kayseri büyükbaş kurbanlıklarda fiyatlar bu yılda bir çok...