Kayseri`de kurbanlığınızı seçtiniz ve kesim konusunda endişeleriniz var ise Azizoğlu Besicilik bu konuda size ücretsiz çözüm üretmektedir. Çiftliğimizden aldığınız tüm kurbanlıklarda ücretsiz kesim imkanı sunuyoruz. Alacağınız kurbanlık ister büyükbaş olsun ister küçükbaş olsun çiftliğimizde bulunan uzman kasaplarımız tarafından ücretsiz olarak kesimi yapılır ve size teslim edilidir. Büyükbaş kurbanlıklarda kasaplarımız istediğiniz sayıda eti pay eder.

Kayseri kurbanlık sektöründe lider olan Azizoğlu Besicilik her yıl olduğu gibi 2021 yılındada sizlere en iyi hizmeti vermek için tüm hazılıklarını tamamlamıştır. Uzman kasapları ile ücretsiz kesim imkanı sunan çiftliğimize sizlere bekliyoruz.

 

Azizoğlu BesicilikKayseri Kurbanlıkkayseri kurbanlık kasap,kayseri uzman kasap,kurbanlık ücretsiz kesim
Kayseri`de kurbanlığınızı seçtiniz ve kesim konusunda endişeleriniz var ise Azizoğlu Besicilik bu konuda size ücretsiz çözüm üretmektedir. Çiftliğimizden aldığınız tüm kurbanlıklarda ücretsiz kesim imkanı sunuyoruz. Alacağınız kurbanlık ister büyükbaş olsun ister küçükbaş olsun çiftliğimizde bulunan uzman kasaplarımız tarafından ücretsiz olarak kesimi yapılır ve size teslim edilidir. Büyükbaş kurbanlıklarda kasaplarımız...