Her yıl olduğu gibi bu yıl da Kayseri’de kurbanlık düve fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Kurban bayramında en çok tercih edilen kurbanlıklardan biri olan düveler bu yılda birçok Kayserili müşterilerimiz tarafından talep edilmektedir. Kurbanlık düve almak isteyen birçok insanın   Merak ettiği en büyük soru ”  Kayseri’de kurbanlık düve fiyatları ne kadar ”  şeklinde oluyor.  Azizoğlu besicilik olarak bu yazımızda bu sorunuza en güncel fiyat bilgisi ile cevap vereceğiz.

Satılan kurbanlık düveler kilo, yaşı gibi  farklılıklara göre fiyatta değişiklik göstermektedir. Örneğin satın almak istediğiniz kurbanlık Düvenin kilosu 250 ise bunun fiyatı Örneğin 3000 TL ise almak istediğiniz başka bir düzeni kilosu 300 ise Fiat 3500 TL gibi rakamlara  çıkmaktadır. En net fiyat bilgisini öğrenmek için satın almak istediğiniz hayvanı yerinde görmeniz gerekmektedir. Düve satışını yapan besici, seçmiş olduğunuz düvenin ortalama kilosunu baz alarak size bir fiyat verir. bütçenize göre istediğiniz düveyi almakta karar verebilirsiniz.

Yıllardır kurbanlık düve satışı yapan Azizoğlu besicilikde Bütçenize uygun mutlaka bir kurbanlık bulabilirsiniz. çiftliğimizde bulunan düvelerin  fiyatlarını öğrenmek için WhatsApp numaramızdan bizimle iletişime geçebilir almak istedi düvelerin resmini görebilir ya da videosunu isteyebilirsiniz. Video veya resimleri inceledikten sonra almak istediğiniz düveye karar verdiğinizde ücretsiz olarak dilerseniz satın almış olduğunuz düveyi kapınıza kadar teslim ediyoruz.  Dilerseniz  satın almak istediğiniz düğmeyi ücretsiz olarak kesip istediğiniz hisselere pay edebiliyoruz. Kayseri’de kurbanlık düve satışında lider olan Azizoğlu besiciliği aramadan düve almaya karar vermeyin.

Azizoğlu BesicilikKayseri Kurbanlıkkayseri düve fiyatları,kayseri kurbanlık düve,kayseri sahibinden düve
Her yıl olduğu gibi bu yıl da Kayseri'de kurbanlık düve fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Kurban bayramında en çok tercih edilen kurbanlıklardan biri olan düveler bu yılda birçok Kayserili müşterilerimiz tarafından talep edilmektedir. Kurbanlık düve almak isteyen birçok insanın   Merak ettiği en büyük soru '  Kayseri'de kurbanlık düve fiyatları...