Bu yıl kurban bayramında küçükbaş kurbanlık fiyatları belirlendi. 2021 yılına göre koç, koyun gibi küçükbaş kurbanlıklar minimum 1300 TL olacağı öngörüldü. Kayseri`de yaşayan bir çok vatandaş küçükbaş kurbanlıkla için şimdiden hazırlara başladı. Kayseri kurbanlık pazarında küçükbaş kurbanlıklar şimdiden satılıyor.  

Kayseri`nin lider kurbanlık besi üreticisi olan Azizoğlu Besicilik her yıl olduğu gibi bu yılda küçükbaş kurbanlıklar ile değerli Kayseri halkına hizmet vermeye devam etmektedir. Küçükbaş kurbanlıklarda ücretsiz kesim ve nakliye imkanı sunan Azizoğlu Besicilik, her bütçeye uygun fiyat politikası ile bir çok cebinizi ısıtıyor.

Koyun ve koç gibi kurbanlık hayvan arıyorsanız en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Azizoğlu BesicilikKayseri Kurbanlıkkayseri kurbanlık koç,kayseri kurbanlık koyun,kayseri kurbanlık küçükbaş
Bu yıl kurban bayramında küçükbaş kurbanlık fiyatları belirlendi. 2021 yılına göre koç, koyun gibi küçükbaş kurbanlıklar minimum 1300 TL olacağı öngörüldü. Kayseri`de yaşayan bir çok vatandaş küçükbaş kurbanlıkla için şimdiden hazırlara başladı. Kayseri kurbanlık pazarında küçükbaş kurbanlıklar şimdiden satılıyor.   Kayseri`nin lider kurbanlık besi üreticisi olan Azizoğlu Besicilik her yıl olduğu...