Kurban bayramının yaklaşması sebebiyle 2021 yılında birçok Kayserili vatandaşımız kurbanlık alma telaşına girmiştir. bu yılda kurbanlık almak isteyen  insanlar kurbanlık pazar yerleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor.

Kurbanlık hayvan yetiştiren insanların hayvanlarını satmak için toplandıkları yerlere kurbanlık pazarı denilir. kurbanlık almak isteyen insanlar bu pazar yerlerini ziyaret ederek kurbanlık alırlar. Peki 2021 yılının kurbanlık pazar yeri Kayseri’de nerededir.

 Kayseri’de bu yıl kurbanlık pazarı maalesef  virüs salgının nedeni ile kurulmaktadır. Bu sebeple Kayseri’de kurbanlık almak isteyen insanların kurbanlık  pazarları yerine besicilerin çiftliklerine gitmeleri gerekmektedir.

 Azizoğlu besi çiftliği olarak bu yıl çiftliğimizde virüs tedbirlerini almış bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz endişe etmeden çiftliğimize gelebilir almak istediğiniz kurbanlığı canlı olarak görebilir en uygun fiyatları bu yılki kurbanlarınızı şimdiden alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Azizoğlu BesicilikKayseri Kurbanlıkkayseri hayvan pazarı,kayseri kurban pazarı
Kurban bayramının yaklaşması sebebiyle 2021 yılında birçok Kayserili vatandaşımız kurbanlık alma telaşına girmiştir. bu yılda kurbanlık almak isteyen  insanlar kurbanlık pazar yerleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Kurbanlık hayvan yetiştiren insanların hayvanlarını satmak için toplandıkları yerlere kurbanlık pazarı denilir. kurbanlık almak isteyen insanlar bu pazar yerlerini ziyaret ederek kurbanlık alırlar....