Kayseri’de birçok insan hayvan yetiştiriciliği ile ticaret yapmaktadır. Bu ticaret sebebiyle birçok hayvan cinsinde  belirli bir sektör oluşmuştur. sektöre bağlı olarak bazı hayvan cinslerinde alışveriş oldukça hızlı olmaktadır. bunların en başında ise danalardır. 

Besicilik ile uğraşan birçok hayvan yetiştiricisi en çok dana cinsleri üzerinde  ticaret yapmaktadır. Bu nedenle besiciler  en çok danaların güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. Bu yazımızda sizlere Kayseri’de satılan dana fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

 sahibinden satılan dana fiyatları dananın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Satılan dananın cinsi fiyat belirleme konusunda önemli bir etkendir. Azizoğlu besi çiftliği olarak Kayseri’de daima en iyi cinsteki  danayı en uygun fiyatlara satmaktadır. Satılan dananın cinsi yaşı ve sağlık durumu fiyatı etkilediği için net bir fiyat belirlemek imkânsızdır. Bu sebeple sahibinden dana arayan ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen insanların iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşması gerekmektedir.Bizlere ulaşmanız halinde Elimizde bulunan danaların görsellerini ve videosunu WhatsApp üzerinden sizlere gönderip  anında fiyat bilgisi veriyoruz. Daha detaylı bilgi için 0 544 406 38 04 numarasından bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Azizoğlu BesicilikKayseri Kurbanlıkkayseri dana fiyatları,kayseri kurbanlık dana
Kayseri'de birçok insan hayvan yetiştiriciliği ile ticaret yapmaktadır. Bu ticaret sebebiyle birçok hayvan cinsinde  belirli bir sektör oluşmuştur. sektöre bağlı olarak bazı hayvan cinslerinde alışveriş oldukça hızlı olmaktadır. bunların en başında ise danalardır.  Besicilik ile uğraşan birçok hayvan yetiştiricisi en çok dana cinsleri üzerinde  ticaret yapmaktadır. Bu nedenle besiciler  en...