Bu yıl kurbanlık almak isteyen birçok vatandaşımız Kayseri’de en uygun fiyatlara ucuz kurbanlık aramaktadır.  Bu yazımızda ha Kayseri’de yaşayan vatandaşlarımıza en ucuz fiyatlara nasıl kurbanlık alabilecekleri konusunda   tüyo vereceğiz. Öncelikle hangi tür kurbanlık cinsini almak istediğinize karar vermelisiniz. 2 tür kurbanlık çeşidi bulunmaktadır.

1- Büyükbaş kurbanlık

2- Küçükbaş kurbanlık

Büyükbaş kurbanlık  kilo bazında fazla et verdiği için birden fazla hissedarlar birleşerek ortak şekilde büyükbaş kurbanlık alırlar. Büyükbaş kurbanlığın avantajlı tarafı hissedarları çok olması düşük maliyet çıkarmaktadır Bu sebeple kurbanlık ucuza gelmektedir. Örneğin büyükbaş bir kurbanlık aldığınızda 3 kişilik hisse ile gidersiniz Hisse başı çıkan maliyet 4000 TL olabilir. Eğer hisseder sayısı 5 kişiyi ise bu rakam 3000 TL’ye düşebilir.  Sonuç olarak hissedarları büyükbaş kurbanlıklar da fazla olması hissedarlara düşen maliyeti azaltmaktadır bu sebeple daha  ucuz fiyatları kurbanlık alabilirler. 

 Küçükbaş kurbanlıklar ise genelde çekirdek aileler için tercih edilir. kurbanlık çeşidinin en ucuz olanı küçükbaş kurbanlıktır.  2021 yılı için küçükbaş kurbanlık fiyatları Minimum  1.000 TL’den başlamaktadır.

Azizoğlu besi çiftliği olarak bu yıl da amacımız en iyi kalitede kurbanlık larımız ile siz değerli müşterilerimize en ucuz fiyatlara kurbanlık vermektir. büyükbaş ya da küçükbaş kurbanlıklarımız hakkında fiyat bilgisi almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Azizoğlu BesicilikKayseri Kurbanlıken ucuz kurbanlık,kayseri ucuz büyükbaş hayvan,kayseri ucuz küçükbaş hayvan,kayseri ucuz kurban fiyatları
 Bu yıl kurbanlık almak isteyen birçok vatandaşımız Kayseri'de en uygun fiyatlara ucuz kurbanlık aramaktadır.  Bu yazımızda ha Kayseri'de yaşayan vatandaşlarımıza en ucuz fiyatlara nasıl kurbanlık alabilecekleri konusunda   tüyo vereceğiz. Öncelikle hangi tür kurbanlık cinsini almak istediğinize karar vermelisiniz. 2 tür kurbanlık çeşidi bulunmaktadır. 1- Büyükbaş kurbanlık 2- Küçükbaş kurbanlık Büyükbaş kurbanlık ...