Yaklaşan kurban bayramı nedeniyle Kayseri’de birçok müşteri kurbanlık hayvanı nereden alması konusunda çok bilgi sahibi değiller.  bu yazımızda Kayseri’de bulunan Vatandaşlarımızın kurbanlık hayvan alımını nereden yapabilecekleri konusunda en güncel bilgileri paylaşacağız. Bilmenizi isteriz ki paylaşmış Olduğumuz bu bilgiler 2021 kurbanlık bayramı için geçerli olan güncel bilgilerdir.

Kayseri’de kurbanlık hayvan alımını iki şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

1- Kayseri’de bulunan besi çiftlikleri ile

2-Kayseri’de kurulan kurban pazarları ile

Salgın nedeniyle  Kayseri Büyükşehir Belediyesi bu yıl Kurban pazarlarının kurulmasına izin vermemektedir. Bu sebeple kurbanlık almak isteyen Kayserili vatandaşların durak noktası besi çiftlikleri olmuştur. Bu yıl kurbanlık almak için besi çiftlikleri ne insanların gitmesi gerekmektedir.

Azizoğlu besi çiftliği olarak çiftliğimizde salgına karşı tüm tedbirlerimizi almış bulunmaktayız. kurbanlık almak için çiftliğimiz i ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz GSM numaralarımız da veya WhatsApp üzerinde bizimle iletişime geçebilir satmış olduğumuz kurbanlık hayvanların video veya resimlerini isteyip satılan kurbanlıkları inceleyebilirsiniz. inceleme sonrasında satın almak için karar verdiğiniz bir kurbanlık var ise bu kurbanlık sizin için  rezervasyon edilir.  Azizoğlu besi Çiftliği’nin sunmuş olduğu imkanlar ile evinizden çıkmadan kurbanlık hayvan satın alabilir Kayseri’nin neresinde olursanız olun kapınıza kadar ücretsiz nakliye imkaniyla teslim edebiliriz. Dilerseniz Satın almış olduğunuz kurbanlığı uzman kasaplarımız ile kesimini yapıp istediğiniz hisselere pay edebiliriz. Profesyonel kurbanlık hizmetleri için Azizoğlu  besiciliği 7/24 arayabilirsiniz.

Azizoğlu BesicilikKayseri Kurbanlıkkayseri kurbanlık
Yaklaşan kurban bayramı nedeniyle Kayseri'de birçok müşteri kurbanlık hayvanı nereden alması konusunda çok bilgi sahibi değiller.  bu yazımızda Kayseri'de bulunan Vatandaşlarımızın kurbanlık hayvan alımını nereden yapabilecekleri konusunda en güncel bilgileri paylaşacağız. Bilmenizi isteriz ki paylaşmış Olduğumuz bu bilgiler 2021 kurbanlık bayramı için geçerli olan güncel bilgilerdir. Kayseri'de kurbanlık hayvan alımını...